Aktuality

24.4. Prezident Asociace prezentoval  barefoot obuv v pořadu Snídaně na TV NOVA

Prezident Asociace barefoot obuvi Petr Exnar byl pozván do pořadu Snídaně na TV Nova, kde  dostal ve středu 10.4. informovat širokou laickou veřejnost o barefoot obuvi. Video z pořadu naleznete zde. Jedná se o youtube kanál, kde byl příspěvek uložen na základě smlouvy o poskytnutí licence mezi TV Nova a společností Freebody.

televize_návrh_1

 

12.3. Představitelé Asociace barefoot obuvi vystoupili na semináři České obuvnické a kožedělné asociace

Odpoledne 17.2. proběhly jednotlivé přednášky v pořadí.

13.00 Zahájení: MUDr. Miroslav Havrda - za Českou podiatrickou společnost PhDr. Vlasta Mayerová – za Českou obuvnickou a kožedělnou asociaci  Proč barefoot?  PhDr. Petr Exnar, Miloš Škorpil, Asociace barefoot obuvi z.s. Praha - CZ  Srovnání lékařských požadavků na zdravotně nezávadné obouvání s principy barefoot obuvi   PhDr. Vlasta Mayerová, Česká obuvnická a kožedělná asociace, Zlín - CZ  Barefoot (na)rovinu  Bc. Edita Prošková, Rehabilitační centrum, Milevsko - CZ  Uživání barefoot u dětí. Ano, či ne? MUDr. Miroslav Havrda, Podiatrická klinika Zdravá noha, Hradec Kralové - CZ  Barefoot – fakta a fikce  Mgr. Michael Tichov, FyzioGO, Ostrava - CZ  Kineticky rozbor funkčnej hypotónie plantárneho CORE  Juraj Mikláš – fyzioterapeut, Ľavá pravá, spol. s.r.o. . Trenčín – SK  15.00 -15.30 hod. Diskuze k předneseným referátům, zodpovězení dotazů a závěr sympozium.

 

 

Sympozium 5Sympozium 1Sympozium_Michael_Tichov3Sympozium_Edita_Prošková2

20.2. První zasedání členů a podporovatelů Asociace barefoot obuvi

V sobotu 17.2. proběhlo v Brně 1. zasedání členů a podporovatelů Asociace barefoot obuvi. Byla přítomna nadpoloviční většina členů.

členové ABFO

 

PF 2024

Přejeme Vám krásné prožití Vánočních svátků a v nadcházejícím roce 2024 hodně zdraví, štěstí a osobních i pracovních úspěchů.

PF2024_Asociace_barefoot_obuvi

První akce pro členy Asociace barefoot obuvi úspěšně za námi

V sobotu 2.prosince proběhl workshop vyšetření na podoskopu pořádaný naší Asociací barefoot obuvi. Lektorkou workshopu byla fyzioterapeutka z Fyzio Beskyd Mgr. Veronika Kristková. V průběhu workshopu jsme si ukázali, jak vyšetřovat klienty na podoskopu. Dozvěděli jsme se, jak interpretovat jednotlivé nálezy a spojit je s klinickým stavem klienta. Workshop proběhl formou rozboru jednotlivých klinických případů, typických pro probíranou problematiku. Účastníci si vyzkoušeli i prakticky na sobě v jakém stavu jsou jejich chodidla. Jsme rádi, že testovaná chodidla byla v dobrém stavu, což se dalo u prodejců barefoot obuvi očekávat.

Workshopu se zúčastnilo 10 členů Asociace barefoot obuvi z různých koutů České republiky. Byly zastoupeni majitele a zaměstnanci z: Děčína, Jabkenice, Hradce Králové, Kolína, Prahy a Tišnova.

Díky všem za účast a těšíme se na další setkání!

 

Návrh bez názvu (1)

Založili jsme FB stránky. Aktuality naleznete zde.

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu