Vedení asociace

 

leguano (4)

 

Petr v roce 2015 dovezl s manželkou Janou první bosoboty unikátní německé značky leguano. Založil firmu Freebody, která dodává bosoboty leguano pro český a slovenský trh. Provozuje tři vlastní pobočky v Praze 6 v Dejvicích, v Praze 1 v pasáži Černá růže a v Trnavě na Slovensku a barefoot leguano dodává dalším padesáti velkoobchodním partnerům. Je aktivním propagátorem zdravého životního stylu v bosobotách. Od podzimu 2015 do jara 2017 proběhl v barefoot všechny ulice v Praze 6.

Reference: Fenomén barefoot aneb Proč stále více Čechů zouvá „klasické“ boty a vyhrává u nich vlastní zdraví?

 PhDr. Petr Exnar - prezident ABFO, tel.: 605 218 669, e-mail: prezident@abfo.cz

 

naBOSo (1)  Andrea Součková se narodila ve Zlíně. Mnoho z  jejich rodinných příslušníků pracovalo na různých pozicích u Bati, proto je jí téma obuvnictví velmi blízké. Andrea původně vystudovala mikrobiologii a technologii potravin na VŠCHT v Praze a přirozeně se tak zabývá zdravým životním stylem do kterého zařazuje i barefoot obouvání. Vášnivá běžkyně Andrea Součková je zakladatelkou naBOSo české firmy s barefootovou obuví s pobočkami v Praze, Brně, Zlíně a Berouně. Společně s manželem se věnují také výrobě obuvi značky Angles. V asociaci se věnuje zejména tematu školení, vzdělávání a akcí pro členy.

 Ing. Andrea Součková - viceprezidentka ABFO, e-mail: andrea@naboso.cz

Little shoes (1)

Martin pracoval více než 14 let v James Cook Languages. Naposledy v pozici výkonného ředitele. Poslední roky společně s manželkou Klárou vybudoval jeden z největších e-shopů s barefootovou obuví v Evropě. Firma Little Shoes sídlí v Písku a prodává zdravé boty do více než 20 zemí v Evropě.

Ing. Martin Borl - člen výboru ABFO, e-mail : martin@littleshoes.cz

Zpět do obchodu